Kosze na butle z gazem PCS

Kosze PSC są przeznaczone zarówno do przechowywania, magazynowania, jak i transportowania przede wszystkim butli przemysłowych zawierających gazy techniczne, ale również kanistry oraz beczki. Jest to nieodzowny element wszelkiego rodzaju magazynów, zakładów produkcyjnych, a także podczas przeprowadzania transportu. Duża objętość kosza sprawia, że umieszczonych wewnątrz może zostać wiele butli. Skutkuje to niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem zarówno przy spedycji, jak i samym przechowywaniu.
Kosze PSC

Pojemnik na butle z gazem - oferta

Pojemnik PSC został wyposażony w uchylną klapę, która zastosowana w odpowiedni sposób może także zostać użyta jako rampa rozładunkowa. Ładowność nawet do 900 kg czyni ten kosz niezwykle przydatnym, zarówno w miejscu pracy, jak i podczas transportu znajdujących się wewnątrz towarów. Stal jest natryskowo malowana w 6 wariantach kolorystycznych. U góry pojemnika znajdują się uchwyty transportowe.

Gdzie sprawdzą się kosze na butle z gazem PCS?

Kosze na butle z gazem PCS sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje styczność z tego typu produktem. Mogą być tam przechowywane nie tylko butle, ale także inne pojemniki zawierające gazy techniczne, takie jak kanistry czy nawet beczki. Znajdują one szerokie zastosowanie zarówno na magazynach, jak i różnego rodzaju halach, a także w zakładach produkcyjnych. Ten wszechstronny kosz powinien stanowić nieodzowne wyposażenie miejsc, w którym niezbędne jest wszelkiego rodzaju przechowywanie, jak i transport tego rodzaju materiałów.

Przeznaczenie koszy PSC

Pojemniki te mogą być stosowane zarówno do transportowania, jak i przechowywania czy magazynowania zbiorników na gazy techniczne. Mogą być to zarówno butle, jak i beczki czy kanistry. Ładowność koszy wynosząca 900 kg dodatkowo sprawia, że oferta ta jest niezwykle korzystna. Wyposażenie pojemnika w uchylną klapę sprawia, że może być ona używana także jako rampa rozładunkowa. Różnorodna możliwość korzystania z tego produktu sprawia, że staje się on niezastąpiony. Kosze te można piętrować, co sprawia, że zajmują one mniej miejsca.

Kosze PSC - sklep

Kontenery-metalowe.com to zespół doświadczonych specjalistów, który stale się rozwija w trosce o zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Wdrażając specjalnie opracowane technologie, dostarcza na rynek szereg innowacyjnych rozwiązań. Są one poparte długim czasem projektów i opracowywania, by spełniały wszelkie potrzeby i wymogi techniczne. To właśnie ze względu na wszechstronne zastosowanie i użycie najlepszej jakości materiałów, pojemniki na butle z gazem są tak chętnie wybierane przez klientów.